אימון לדוגמא במכשיר Huber

חימום, הכנה, שחרור ממתח:

מקם את ידייך כפי שמראה הצג הדיגיטלי ואפשר לעצמך להתחיל את פעולת ההמרצה העדינה המסופקת על ידי המשטח המתנועע, אשר מניע את אגן הירכיים בתנועה סיבובית ומביא את עמוד השדרה לעמידת מוצא של רכיבה.
המשטח המטלטל מרגיע ומרפה את שריריך כפי שתחוש זאת באזורים המתוחים. תנוחת ידייך, אגן ירכייך והמשרעת ישחררו לחץ בהדרגה ויפיקו ניעות אופטימלית ללא מאמץ.

שלב פעיל אימון גופני פעיל:

לאחר שבחנת פעם אחת את הכוח שלך במשטח הנייח, הצעד הבא יהיה לשלוט במשטח בזמן תנועה ולשחזר את אותו כוח. לוח המטרה של הצג יתכנס למרכז המטרה (הופך לצבע ירוק) ייעצר ויחזיק בתנועה ככל שיתאפשר. דבר זה מראה כי שרירייך שהתאמצו בצורה הרמונית משתחררים כעת והגב יישאר יציב למרות תנודות המשטח. מינון, עמדת מוצא וקואורדינציה הן שלושת המיומנויות שתפתח במטרה לפשר חוזק וקואורדינציה בתוצאה המוצגת בסיומו של כל תרגיל.

תרגילים בהתאמה אישית:

ברגליים מקבילות או בעמדת פסיעה, כאשר ידייך ממוקמות בצורה סימטרית או אסימטרית, במגוון עמידות מוצא אפשריות, תלוי במיומנות שלך, גילך ורמת הכושר שלך. תקבל משוב קבוע אשר יאלץ אותך לשפר את עצמך מבלי שתשים לב לכך. הדבר קל ומהנה.

גמישות, התרגעות:

תרגילים אינטנסיביים ונטולי כאב אלו יסייעו לך לשחרר את האגן והכתפיים, להרגיע את הבטן ולשחרר את נשימתך מבלי להכאיב לשרירים.

שאלות בנושא אימון לדוגמא במכשיר Huber

מוצגות 2 שאלות אחרונות. על מנת להציג את כל השאלות, לחץ כאן.

 1. מאת מוסטפא:
  שלישי, 03 באוגוסט 2010 בשעה 16:19

  אני מעוניין לקנות את ה LPG כמובן הסופר מאן הזה …ישר ולעניין תבקשו את המחיר שרציתמ …אני אתן לכמ את מה שאתמ מבקשימ רק תגידו את המחיר לא חשוב כמה ..אבל רק תגידו את זה ואני מוכן לשלמ סכומ הולמ ..מעל 500000 ש”ח ואמ רציתימ חברת ברינקס תעביר את הכסף במזומן .אמ רציתימ ערבות בנקאית בסך של מליון ש,ח אין בעיה ..אבל תגידו שאתמ מוכרימ את ה LPG הזה ואני בה מהר מהר מהר לקחת אותו ..אחר שאני מעביר את הכסף ..וזה בלווי עורכי דין שלי ומאבטחימ ואין בעיה מבחינת כסף …אתמ מוכרימ אני קונה …לא מתאימ לכמ את המליון ..אז תבקשו מה שאתמ רוצימ ואין בעיה …רק תגיד כן אמ מדובר על יותר מ מליון ומעלה ..אני מעוניין לקנות רק תגיד כן ..אני מזכיר תעזבו איתכמ ממילת לא מוכרימ …ומי שמקבל הודעה זו ומאשר למכור…חוץ מהמחיר של ה LPG אני משלמ לא 50000 ש”ח כמתנה ממיני על האישור שנתן ..תחשוב טוב לפני שאתה אומר לא ..אני לא אוהב לדבר הרבה אבל תדעו לכמ שאני אוצר של כסף רק תגידו כן
  Aשלום מוסטפא,

  אני מתנצלת שלא עניתי לך קודם לכן.
  לגבי הקנייה של HUBER או כל מכשיר אחר של LPG ניתן לרכישה.
  נשמח לעמוד לשירותך ולספק לך את כל המידע ההכרחי לרכישתם.

  ניתן לצור קשר במרכז ההדרכה LPG בניהולי ז’קלין נחמיאס טלפון: 036421284.

  בברכה, זקלין נחמיאסA

 2. מאת Aly:
  שני, 08 ביוני 2015 בשעה 9:21

  That’s not just the best aneswr. It’s the bestest answer!

כתיבת שאלה

קראתי והסכמתי לתנאי השימוש.
בניית אתרים לרופאים

קונדילומה | כלי דם | ורידים